• جمعه , ۲۹ دی ۱۳۹۶

نوزده تکنیک مهم در آرایش صورت

port

۱- قبل از چسباندن مژه مصنوعی ، به مژه های خودتان ، ریمل بزنید تا مژه های مصنوعی بهتر به پلکها بچسبند .
۲- اگر چهره تان خسته به نظر می رسد ، کافیست اندکی کرم پودر فشرده یا کانسیلر به نزدیکی گوشه خارجی چشمانتان بزنید تا آثار خستگی رفع شود .
۳- هنگام استفاده از پودر صورت ، دقت کنید که استفاده بیش از حد آن ، نه تنها چروکها را نمی پوشاند ، بلکه آن را بیشتر نشان می دهد .

Blow-dry-Hair
۴- هرگز قبل از سشوار کشیدن موها ، آرایش نکنید . گرمای باد سشوار باعث ذوب و روان شدن مواد آرایش و در نتیجه در هم آمیختگی آنها می شود و جلوه بدی به آرایش شما می دهد .
۵- برای نرم و انعطاف پذیر شدن مژه ها ، قبل از خواب ، آنها را به وازلین آغشته کنید .
۶- برای ایجاد جلوه جذاب ، یک نقطه با رژلب براق ، روی وسط لب پایینی بگذارید .
۷- اگر دیدید که پس از استفاده از ریمل ، مژه ها به هم چسبیده اند ، ابتدا برس ریمل را با دستمال کاغذی کمی پاک کنید و به مژه ها بزنید تا مواد اضافه ریمل را از روی مژه ها بردارد .
۸- اگر خط چشمتان تمام شده است ، نگران نباشید .موقتا می توانید برس خط چشمتان را در ریمل بزنید و به عنوان خط چشم استفاده کنید .
۹- هنگامی که برای خشک شدن لاک ناخنتان عجله دارید ، از باد سرد سشوار برای سریع تر خشک شدن آنها استفاده کنید .
۱۰- هفته ای یک بار ناخنهای خود را با روغن زیتون آغشته کنید تا محکم و تقویت شوند .
۱۱- در هنگام استفاده از کرم پودر و پنکیک ، اگر از پد نمدار استفاده کنید ، پوشش کرم پودر و پنکیک روی پوستتان بیشتر خواهد شد .

3e5ead19-f9bf-4b74-9f46-55a62ae5b1a1_Splinter-remover
۱۲- برای کم کردن درد ناشی از کندن موها هنگام برداشتن ابرو ، قبل از استفاده از موچین ، ناحیه دور ابرو را با قرار دادن چند دقیقه ای یک تکه یخ ، کمی بی حس کنید .
۱۳- قبل از استفاده از موچین ، ناحیه ای از ابرو را که می خواهید اصلاح کنید ، با یک کانسیلر جامد بپوشانید تا راحت تر به مدل دلخواه خود دست پیدا کنید .
۱۴- قبل از پوشاندن جوشهای ملتهب و قرمز روی صورت ، یک تکه یخ را به مدت چند دقیقه روی آنها قرار دهید و سپس کرم پودر یا کانسیلر روی آنها بزنید .
۱۵- ریمل معمولی خود را به ریمل بلند کننده تبدیل کنید . برای این کار ، مقدارکمی پودر صورت روی مژه های خود بریزید و بعد ، از ریمل استفاده کنید .
۱۶- اگر ریملتان خشک شده است ، آن را درحالیکه در آن بسته است ، داخل یک لیوان آب گرم به صورت ایستاده قرار دهید تا دوباره بتوانید از آن استفاده کنید .

Ma brush 1
۱۷- رژلب های خود را پشت دست خود بزنید و آنهارا با برس آرایشی مخلوط کنید تا رنگهای جدیدی بدست بیاورید و از خرید جرید بی نیاز شوید .
۱۸- بعد از استفاده از رژگونه ، برس آن را بالای پلکهای خود بتکانید تا گرد رژگونه شبیه سایه روی پلکها قرار گیرد و در آرایش شما توازن و هماهنگی ایجاد کند .
۱۹- لوازم آرایشی خود را تنها به این دلیل که رنگشان از مد افتاده است ، دور نیندازید . معمولا چند ماه بعد دوباره آن رنگ را دوست خواهید داشت و از آن استفاده خواهید کرد.ضمن اینکه می توانید با ترکیب کردن آنها با رنگهای دیگر ، طیفهای جدیدی بدست بیاورید .

نوزده تکنیک مهم در آرایش صورت گالری یاس

Summary:

امتیاز کاربران: 4.7 (1 امتیاز)

مطالب مشابه